Hakkımızda

2014 Yılında yapılan tesisimiz Alaçatı esintilerini modern mimariyle ve konforla birleştirmektedir. Son derece şık düzenlenmiş odalarımızda konforu hissedecek, havlumuzda ferahlayacak ve bahçemizde tatile doyacaksınız.

Alalucca Butik Otel

Sabahları oldukça lezzetli ürünlerden oluşan serpme kahvaltınızı havuz başında tadarken, gazetenizi okuyarak güne zinde başlayabileceksiniz.

Aynı zamanda otelimiz Alaçatı Çarşısına çok kısa mesafede olup, oradaki hareketliliği 1-2 dk sürede katılabiliyor olacaksınız. Eşsiz güzellikteki Alaçatı sokaklarında içinizdeki fotoğraf sevgisini keşfedeceksiniz.

Rüzgarıyla ünlü Alaçatı’da sörf tutkunuzu gerçekleştirebilir, oldukça yakın olan Ilıca-Boyalık plajlarının enfes sularında yüzebilirsiniz.

+16 yaş üzeri Yetişkin konseptli tesisimizde baş başa romantik bir tatilin keyfine varacaksınız.

Alaçatı denizden 3 km içeride yer alır ve denizden yüksekliği ise 16 mt dir.

Alaçatı İzmir’den 70 km, Adnan Menderes Havaalanından da 90 km uzaklıktadır. Ancak ulaşım otoyol ile çok kolay sağlanmaktadır.

Özel araçlarınız için otopark hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca isterseniz otelimize ait özel araçlarımızla havaalanından ücretli olarak transferlerinizi gerçekleştiriyoruz.